سلولیت کنار ران و کت گوت امبدینگ یا کاشت نخ مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر   
چهارشنبه ، 20 فروردين 1393 ، 15:20

سلولیت کنار ران  و کت گوت امبدینگ یا کاشت نخ

  سلولیت کنار ران ( بزرگی کنار ران و باسن که حالت پوست پرتقالی , درون رفتگی , نا همواری پیدا میکند) یک  بیماری شایع است که بیش از 98 درصد خانم ها میان سال  از ان رنج میبرند البته نه به عنوان یک بیماری بلکه بیشتر از نظر زیبای .این بیماری را نه باید با چاقی اشتباه گرفت .این چاقی نیست چون در چاقی سلولهای چربی افزایش می یابند هم از نظر سایز و هم تعداد  ولی در این بیماری این اتفاق نمی افتد , هرچند که ممکن است بیمار از چاقی هم زمان زنج ببرد.

 

تیوری های مختلفی برای بوجود امدن سلولیت داده شده است از جمله تیوری التهابی , عروقی, و استراکچرال ( ساختمانی ) . که بیشتر انها به افزایش اب  بین بافتی اشاره میکنند که با مکانیسم های مختلفی در این فضا گیر میکند و  ....

انچه بیمار تجربه میکند  پوست پرتقالی شدن پوست ناحیه کنار ران و باسن همراه با نا همواری های پوستی و افزایش سایز ران و باسن است .

در طب سوزنی عادی معمولان در این فضا سوزنهای زیادی زده میشود و به بیمار دستورات غذایی داده میشو د و نتایج هم بسیار چشم گیر و قابل اندازه گیری است . بیمار معمولا شاهد کاهش سایز موضعی و ازاد شدن لباس خود میگردد هر چند که وزن زیادی کم نکرده است ( چون بافت چربی نیست).

با پیشرفت تکنیک  ها طب سوزنی به کاشت نخ کت گوت یا تکنیک امبدینگ , کار بسیار راحت تر شده است بیمار معمولا هر سه هفته یکبار در موضع کاشت نخ انجام میدهد ( معمولا 3-5  کافیست ). و از همان جلسه اول کاهش سایز و کوچک شدن بافت را حس میکند و تغیرات قابل اندازه گیری با متر میباشد. روش درمان بسیار ساده , قابل اندازه گیری و قابل تحسین و سریع است.

ایجاد التهاب موضعی , افزایش چرخش خون و بهبود حرکت سیستم لمفاتیک شاید مکانیسم های احتمالی باشند که بواسطه ان اب میان بافتی کاهش یافته و بافت ترمیم میگردد.

 

نویسنده : دکتر فدایی

استفاده از متن سایت با اشاره به نام کامل نویسنده و ادرس دقیق مقاله به صورت لینک زنده بلا مانع میباشد.

 

 

تماس با ما

تهران - تقاطع خیابان کارگر و بلوار کشاورز_ جنب داروخانه طلوع , کوچه گیتی , پلاک 4 طبقه دوم :

تماس : -66562476-09127388677 

نقشه آدرس ما در گوگل (اینجا کلیک کنید)

ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست