داستان بر چسب های گوش و چاقی!!!!!!!

شما شاید دیده باشید که افرادی که به کلینیک طب سوزنی مراجعه میکنند شاید به کوش شان برچسب های زده شده باشد ! این برچسب ها چیست و چه استفاده ای دارد؟

برچسب های گوش : تکه چسب های کوچکی است که روی آنها دانه های گیاهی یا اهن ربای ساچمه ای یا سوزن های بسیار ریزی چسبیده است که به گوش بیماران چسبانده میشود. بیمار باید 5-10 دقیقه قبل از غذا خوردن آنها را ماساژ دهد تا اشتهای بیمار کنترل گردد.

این چسب ها روی نقاط خاصی چسبانیده میشود که پزشک باید ان را پیدا کند و بیماران نمیتوانند این کار را خودشان انجام دهند. مزیت این چسب ها ان است که از تردد بیش از حد و هزینه های اضافی بیماران میکاهد .

این برچسب ها در حال حاضر در افراد چاق با دو منظور مورد استفاده پزشکان قرار میگرد ,یک در حین درمان چاقی جهت کنترل اشتها و دوم به عنوان درمان نگه دارنده بعد از رسیدن به وزن مطلوب.( جلوگیری از دوباره چاق شدن).

بیمارانی که از سوزن میترسند یا وقت طب سوزنی منظم را ندارند و یا میخواهند وزن کم شده را نگه دارند میتوانند با مراجعه به کلینیک طب سوزنی فقط ازاین برچسب ها همراه با رژیم غذایی , ورزش یا دارو زیر نظر پزشک خود استفاده کنند . فقط شاید سرعت کاهش وزن بسیار بالا نباشد .

 

 

تماس با ما

تهران - تقاطع خیابان کارگر و بلوار کشاورز_ جنب داروخانه طلوع , کوچه گیتی , پلاک 4 طبقه دوم :

تماس : -66562476-09127388677 

نقشه آدرس ما در گوگل (اینجا کلیک کنید)

ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست