سوزن های طلایی و نقره ایی در طب سوزنی گوش مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر   
شنبه ، 28 فروردين 1395 ، 15:28

سوزن های  طلایی و نقره ایی طب سوزنی, بر خلاف کمیاب بودن در فضای بین الملل, چند مدتی است که وارد ایران شده است و باید اشاره کنم که استفاده از این سوز نها در بهبود بیماران تاثیر بسزایی داشته است . تاثیر تقویتی یا تضعیفی ایجاد شده بوسیله این سوزن ها سبب تسریع در بهبود حال بیماران شده است .

در طب سوزنی  گوش و یا بدن ما باید نقاط را با نوع چرخش سوزن , تضعیف و یا ارگانی را تقویت کنیم ولی با استفاده از این سوزن ها نیاز به  حرکت تقویتی و یا تضعیفی  کاهش  یافته و بیمار درد کمتری را تجربه میکند و از طرف دیگر  نتایج چندین برابر تقویت  میگردد.

سوزن های طلایی بیشتر جهت tonification   ( تقویت و یا افزایشی )و سوزن های نقره ایی بیشتربرای  کاهش انرژی  ( sedation  )نقاط  بکار میروند .

نکته جالب دیگر آن است که روکش فلزات طلا و نقره تاثیرات oligodynamic    از خود نشان میدهند که خود یک واکنش ضد میکروبی  میباشد .

هر دو عامل فوق الذکر سبب بهبود کیفیت ,کاهش زمان و هزینه های بیمار شده اند . با توجه به بهبود تاثیرات درمانی ,بیماران خودشان درخواست سوزن های طلایی یا نقره ایی میکنند و ما خوشحالیم که شاید جزء اولین  مطب های حرفه ایی  میباشیم  که اقدام به استفاده علمی از این  سوزن ها کرده ایم .استفاده از سوزن های طلایی و نقره ایی چه به عنوان سوزن طب سوزنی ویا سوزن های کاشت گوش ( ASP), توانسته اند نتایج درمانی را چند برابر تقوبت  ( از نظر سرعت پاسخ گویی ) و هزینه های جانبی را کاهش دهند .

 

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 4 ارديبهشت 1395 ، 16:43
 

تماس با ما

تهران - تقاطع خیابان کارگر و بلوار کشاورز_ جنب داروخانه طلوع , کوچه گیتی , پلاک 4 طبقه دوم :

تماس : -66562476-09127388677 

نقشه آدرس ما در گوگل (اینجا کلیک کنید)

ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست