کاهش سایز یا کاهش وزن مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر   
سه شنبه ، 18 تیر 1392 ، 05:37

کاهش سایز یا کاهش وزن ؟ یا هر دو؟   تلفیق   طب سنتی و نوین

طب سوزنی میتواند با افزایش التهاب در بدن سبب افزایش سوخت , کاهش وزن و سایز گردد. کاهش وزن بدست آمده تاثیر بسیار خوبی روی دردهای اندام تحتانی , کمر و برخی از بیماریهای هورمونی (PCO یا کیست تخمدان) می گذارد . اخیرا چربی های اضافی شکمی را به عنوان یک کانون تولید هورمون در نظر میگیرند .این چربی ها در خانم های جوان میتواند سبب بیماریهای متعددی گردد که ممکن است به صورت بی نظمی عادت ماهانه یا نا باروری بروز کند .

در بیماران سنین بالاتر, دیابت بیشتر شیوع پیدا میکند. کاهش وزن میتواند تاثیر بسیار خوبی روی این نوع بیماریها داشته باشد. در این نوع بیماریها ,کاهش وزن بسیار مهمتر از کاهش سایز است.
از نگاه مردمی ,کاهش سایز شاید فقط دلیل زیبایی داشته باشد ولی چنین نیست . مطالعات نشان داده است که :افزایش سایز شکمی اثر مستقیمی روی افزایش درصد بروز بیماریهای قلبی عروقی ,دیابت نوع دو و سندروم متابولیک و بیماریهای متعدد دیگری دارد . کاهش سایز در کنار اثر مثبتی که روی روان بیمار میگذارد میتواند سبب جلوگیری از بروز زود هنگام بیماریهای فوق گردد .
ما با تکنیکهای تلفیقی پزشکی روز و طب سنتی چینی سعی بر تسریع در جواب گیری در بیماران و تنظیم برنامه درمانی برای بیماران طبق نیازشان بوده ایم. در یک درمان کامل میتوان از طب سوزنی بدن , تنظیم تغذیه (برای کاهش وزن تدریجی ) و از روش امبدینگ یا کاشت نخ برای کاهش سایز موضعی استفاده کرد. تلفیق این دو روش میتواند نتایج بهتری به همراه داشته باشد. بیمارانی که وقت تردد آمد و رفت برای طب سوزنی تدریجی را ندارند میتوانند با رعایت دستورات غذایی , امبد یگ و کمک گیری از مکملهای داروی باز هم به نتایج بسیار خوبی برسند. در تمامی روشها , همکاری بیماران الزامیست تا نتایج تقویت گردد. .بیمارانی که از شهرستان به تهران می ایند میتوانند از روشهای بدون طب سوزنی تدریجی استفاده کنند مثل دانه گذاری گوش ,تغدیه , امبدینگ و کمک دارویی ولی با ید همکاری بسیار بالای داشته باشند.
ورزش یا فعالیت جسمانی خوب میتواند مانع از برگشت وزن کم شده باشد. فعالیت جسمانی ضمانت موفقیت بالا میباشد.

طالب مرتبط با چاقی را اینجا بخوانید :

  1. آیا گرفتن رژیم غذایی ,در کنار طب سوزنی, خوب است ؟

  2. داستان بر چسب های گوش و چاقی که حالا شده است کاشت گوش چیست؟

  3. ایا میدانید بهترین زمان درمان چاقی برای خانم ها کی است ؟

  4. پیشگیری از برگشت وزن بعد از طب سوزنی .

  5. کاهش وزن چند وجهی : ( طب سوزنی , کاشت گوش (سوزن های نیمه دایم ASP)و

  6. ضطراب , افزایش اشتها و طب سوزنی گوش .

  7. سیندروم “شب غذا خوری” ( night –eating syndrome ).

  8. ترک سیگار و افزایش وزن .

  9. کاهش وزن یا سایز ؟

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 4 خرداد 1395 ، 11:16
 

تماس با ما

تهران - تقاطع خیابان کارگر و بلوار کشاورز_ جنب داروخانه طلوع , کوچه گیتی , پلاک 4 طبقه دوم :

تماس : -66562476-09127388677 

نقشه آدرس ما در گوگل (اینجا کلیک کنید)

ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست